Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez administratora serwisu DEOrecordings.pl, Stowarzyszenie Deorecordings, w celu udzielenia ci informacji dotyczących naszych działań i projektów. Klauzula informacyjna RODO.  Możesz nas wesprzeć finansowo wpłacając swoją darowiznę na jedno z poniższych kont w ING Banku Śląskim S.A.

  Jeżeli projekt, który zamierzasz wesprzeć, nie ma przypisanego, dedykowanego numeru konta, dokonaj wpłaty na konto działalności statutowej Stowarzyszenia, a szczegółowy cel wsparcia wskaż w opisie przelewu.

  Dziękujemy!

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie Deorecordings w celu realizacji twojej wpłaty oraz prowadzenia ewidencji i kontaktu z darczyńcami. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy twoje dane.

  Zaangażuj się

  Zaangażuj się praktycznie w nasze projekty online lub offline.

  Zobacz więcej

  Dołącz do stowarzyszenia

  Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia skontaktuj się z nami.

  Kontakt

  Módl się o nas

  Nie rozłącznym elementem prowadzenia efektywnej ewangelizacji jest modlitwa. Prosimy módl się o nas abyśmy mogli docierać do jak największej liczby ludzi.

  Wesprzyj nas finansowo

  Wszystkie działania, które są podejmowane niosą za sobą konkretne koszty. Możesz nas wesprzeć wpłacając swoją darowiznę na jedno z naszych kont. Masz również możliwość wesprzeć nas przekazując swój 1% podatku.

  Wspieraj