O nas


Misją Stowarzyszenia DEOrecordings jest oddziaływanie na ludzi, poprzez media: Internet, radio FM, muzykę i inne twórcze środki przekazu, w imię Chrystusa w kierunku nawiązania z Nim osobistej, głębokiej relacji, spełnionego życia w służeniu innym ludziom i dla Jego chwały.

Przesłanie DEOrecordings w ciągu 40 lat jest ciągle to samo – wskazywanie na Chrystusa poprzez muzykę i media. Z czasem amatorski, dziesięcio -osobowy zespół grający setki koncertów – zbudował, z Bożą pomocą (1986) – pierwsze w Polsce zawodowe studio nagrań o standardzie europejskim – legendarne DEOrecordings, działające do dnia dzisiejszego w Wiśle. Poniżej możesz zobaczyć nasze działalności oraz zapoznać się ze Statutem Stowarzyszenia DEOrecordings.


Działamy od lat siedemdziesiątych, obecne studio otworzyło swoje podwoje w 1986 roku. Nagraliśmy setki zespołów, współpracowaliśmy z wieloma wyśmienitymi producentami, inżynierami i artystami.

Doświadczenie to nasz kapitał. Wiele zleceń robiliśmy dla klientów zagranicznych i spełnialiśmy ich oczekiwania co wprowadziło nową jakość do Polski. Dopuszczamy także „świeżą krew”, nowe pomysły, młodych, ambitnych i utalentowanych pracowników.

Mając wiele relacji międzynarodowych – jesteśmy w stanie na życzenie Klientów zaprosić na sesję nawet najbardziej uznane nazwiska.

https://studiodr.pl

Radio CCM to grupa reporterów, której zadaniem jest dostarczać bieżące informacje z regionu Śląska i Podbeskidzia. Zawsze aktualna prognoza pogodowy oraz informacje z ostatniej chwili to coś, co nasi słuchacze cenią od lat.

W programie Radia CCM dla miłośników muzyki mamy audycje autorskie, a jeśli chcesz pozdrowić bliskich – polecamy koncert życzeń! Lubisz wiedzieć czym żyje region? Posłuchaj informacji i materiałów publicystycznych, a dla łowców atrakcyjnych nagród przygotowaliśmy ciekawe konkursy!

Radia CCM możecie słuchać na Śląsku i Podbeskidziu. Jak mówią nasi słuchacze – Radio CCM jest przyjazne dla ucha i dla ducha. Sprawdź, czy to radio, którego szukasz!

http://radioccm.pl/

Jest grupą chrześcijan różnych wyznań, których łączy pasja dzielenia się z innymi ewangelią. Chcą pomagać ludziom powierzyć życie Jezusowi i wzrastać w wierze. Wierzą, że prawdziwa przemiana w życiu człowieka następuje pod wpływem Ducha Świętego. Modlitwa jest kluczowym elementem ich służby, dlatego poświęcają jej szczególną uwagę.

Dołącz do nich. Potrzebują osób, które zaangażują się w modlitwę, zostaną E-trenerami, liderami małych grup, bądź będą ich wspierać, promując stronę SzukajacBoga.pl.

https://szukajacboga.pl/

Cecha charakterystyczna Radia Fest polega na tym, że śląskość tam jest dostrzegalna wyraźnie, ale bez narzucania się słuchaczom, bez dzielenia ich na Ślązoków i Goroli, bez jakiegokolwiek podtekstu ideologicznego. I to słuchacze cenią ponad wszelką wątpliwość, co systematycznie potwierdzają wyniki badania słuchalności Radia Fest.

W tej mierze sukcesem Festu jest udowodniony fakt, że tego śląskiego radia słuchają Ślązoki od Pszczyny do Miasteczka Śląskiego i Koszęcina albo od Gliwic po Mysłowice. Ale słuchają nas też Zagłębiacy i zróżnicowany odbiorca z wielkich Śląskich osiedli Katowic czy Tychów. Na Festcie po prostu nie jest duszno od śląskości tylko fajnie po śląsku, a nawet FEST fajnie.

http://radiofest.pl/

„Outback” – to wyjątkowy weekend, przygotowany dla: ojca lub matki z synem bądź córką oraz par małżeńskich, w ustronnym i uroczym miejscu, poza rutyną dnia codziennego.

Program „Rodzić nastolatek”: Sprawdzony, wciągający i atrakcyjny program zapewnia niezapomniane przeżycia, przygodę życia, której nigdy nie zapomnisz. Został zaplanowany po to, by dać Ci okazję do lepszego poznania swojego dziecka / rodzica podczas wspolnych zajeć na świeżym powietrzu, rozmów, sluchania muzyki, ogladania scenek teatralnych czy słuchania ciekawych wystąpień ludzi dzielacych się osobistymi historiami życia rodzinnego.To czas odkrywania tego, co Bóg ma do zaoferowania każdemu z nas i pogłębiania tej najważniejszej relacji, z naszym Bogiem.

Program „Dla małżeństw”: to okazja do odnowienia lub wzmocnienia więzi łączących małżonków, o stażu małżeńskim od jednego do …70 lat, znalezienia odpowiedzi na trudne życiowe pytania o cel i sens własnego życia, ustalenia duchowych priorytetów. To czas odkrywania tego, co Bóg ma do zaoferowania każdemu z nas i pogłębiania tej najważniejszej dla każdego relacji, dzięki której możemy uczyć się jak budować zdrowe relacje, jak radzić sobie z trudnościami życia codziennego.

http://www.outbackpolska.pl/

Muzyka i filmy na wyciągnięcie ręki

Właścicielem Sklepu CCM.PL jest firma Studio DR, Sp. z o.o. z siedzibą w Wiśle. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę gatunków muzycznych od muzyki „uwielbieniowej” tzw. praise&worship, poprzez pop, rock aż po wykonawców muzyki gospel i jej licznych odmian – czyli soul, R&B, Hip-hop.

Nie zapomnieliśmy również o miłośnikach filmu. W nasze ofercie znajdziecie filmy fabularne, dokumentalne, edukacyjne, filmy animowane dla dzieci jak również koncerty muzyczne na płytach DVD oraz Blu-Ray.

https://ccm.pl/

Zaangażuj się

Zaangażuj się praktycznie w nasze projekty online lub offline.

Zobacz więcej

Dołącz do stowarzyszenia

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia skontaktuj się z nami.

Kontakt

Módl się o nas

Nie rozłącznym elementem prowadzenia efektywnej ewangelizacji jest modlitwa. Prosimy módl się o nas abyśmy mogli docierać do jak największej liczby ludzi.

Wesprzyj nas finansowo

Wszystkie działania, które są podejmowane niosą za sobą konkretne koszty. Możesz nas wesprzeć wpłacając swoją darowiznę na jedno z naszych kont. Masz również możliwość wesprzeć nas przekazując swój 1% podatku.

Wspieraj