Wspieraj


Witaj w panelu Darczyńcy!
Jeszcze kilka kliknięć (wybierz cel, wskaż kwotę, podaj niezbędne dane) i szybkim przelewem, BLIKiem lub kartą kredytową pomożesz realizować naszą wspólną misję!

Serdecznie dziękujemy!

PS Wszystkie darowizny możesz odliczyć od dochodu w swojej rocznej deklaracji podatkowej (PIT-36, PIT-37 lub PIT-28). Możesz nas również wesprzeć 1% podatku PIT. W deklaracji rocznej wpisz nr KRS Misji „Dobro Czynić”: 0000253759 i wpisz cel szczegółowy: DEOrecordings

Z ostatniej chwili:

Pojawił się sponsor, który chce podwoić każdą Twoją wpłatę, jest gotowy wyłożyć aż do 130.000 PLN! Tak więc wpłata twoich na przykład 10 złotych sprawi, że otrzymamy 20 złotych! Zamiast 100 PLN - 200 PLN!

Cel:

Wybierz kwotę:

20 PLN

50 PLN

100 PLN


Wpłata:Uzupełnij swoje dane:
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez administratora serwisu, Stowarzyszenie Deorecordings, w celu realizacji twojej wpłaty oraz prowadzenia ewidencji i kontaktu z darczyńcami. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy twoje dane.


Nowa forma wsparcia:

Przekaż nam 1% podatku! W tym roku po raz pierwszy mamy możliwość, by we współpracy z partnerem – „Misją Dobro Czynić” – pozyskiwać na nasze działania środki z 1% PIT. Rozważ, proszę, i tę formę wsparcia DEOrecordings. Podaruj nam 1% swojego podatku wpisując w odpowiedniej rubryce deklaracji PIT nr KRS Misji „Dobro Czynić”: 0000253759 ze wskazaniem celu szczegółowego: DEOrecordings. Jeśli chcesz, możesz ściągnąć darmową aplikację do wypełniania PIT z już określonym numerem KRS „Misji Dobro Czynić”. Aby pobrać aplikację bezpośrednio kliknij tutaj

Zaangażuj się

Zaangażuj się praktycznie w nasze projekty online lub offline.

Zobacz więcej

Dołącz do stowarzyszenia

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia skontaktuj się z nami.

Kontakt

Módl się o nas

Nie rozłącznym elementem prowadzenia efektywnej ewangelizacji jest modlitwa. Prosimy módl się o nas abyśmy mogli docierać do jak największej liczby ludzi.

Wesprzyj nas finansowo

Wszystkie działania, które są podejmowane niosą za sobą konkretne koszty. Możesz nas wesprzeć wpłacając swoją darowiznę na jedno z naszych kont. Masz również możliwość wesprzeć nas przekazując swój 1% podatku.

Wspieraj