Wybierz kwotę:

20 PLN

50 PLN

100 PLN


Wpłata:Uwaga! Po zleceniu pierwszej płatności cyklicznej system tworzy "Panel użytkownika", gdzie możesz wygodnie zarządzać wszystkimi swoimi płatnościami. Zobacz tutaj.

Uzupełnij swoje dane:
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez administratora serwisu, Stowarzyszenie Deorecordings, w celu realizacji twojej wpłaty oraz prowadzenia ewidencji i kontaktu z darczyńcami. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy twoje dane.


Loga płatności

Przelew tradycyjny

Jeżeli nie jesteś w stanie skorzystać z systemu szybkich płatności lub po prostu preferujesz zlecanie przelewu samodzielnie, wszystkie niezbędne do tego celu dane znajdziesz klikając w poniższy przycisk.

Przelew tradycyjny

Pit

Wszystkie darowizny możesz odliczyć od dochodu w swojej rocznej deklaracji podatkowej (PIT-36, PIT-37 lub PIT-28).

2x

Pojawił się sponsor, który chce podwoić każdą Twoją wpłatę! Tak więc wpłata twoich na przykład 10 złotych sprawi, że otrzymamy 20 złotych! Zamiast 100 PLN - 200 PLN!

Zaangażuj się

Zaangażuj się praktycznie w nasze projekty online lub offline.

Zobacz więcej

Dołącz do stowarzyszenia

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia skontaktuj się z nami.

Kontakt

Módl się o nas

Nie rozłącznym elementem prowadzenia efektywnej ewangelizacji jest modlitwa. Prosimy módl się o nas abyśmy mogli docierać do jak największej liczby ludzi.

Wesprzyj nas finansowo

Wszystkie działania, które są podejmowane niosą za sobą konkretne koszty. Możesz nas wesprzeć wpłacając swoją darowiznę na jedno z naszych kont. Masz również możliwość wesprzeć nas przekazując swój 1% podatku.

Wspieraj