Wspieraj


Witaj w panelu Darczyńcy!
Jeszcze kilka kliknięć (wybierz cel, wskaż kwotę, podaj niezbędne dane) i szybkim przelewem, BLIKiem lub kartą kredytową pomożesz realizować naszą wspólną misję!

Serdecznie dziękujemy!

PS Wszystkie darowizny możesz odliczyć od dochodu w swojej rocznej deklaracji podatkowej (PIT-36, PIT-37 lub PIT-28). Możesz nas również wesprzeć 1% podatku PIT. W deklaracji rocznej wpisz nr KRS Misji „Dobro Czynić”: 0000253759 i wpisz cel szczegółowy: DEOrecordings

Cel:

Wybierz kwotę:

20 PLN

50 PLN

100 PLN


Wpłata:Uzupełnij swoje dane:
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez administratora serwisu, Stowarzyszenie Deorecordings, w celu realizacji twojej wpłaty oraz prowadzenia ewidencji i kontaktu z darczyńcami. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy twoje dane.


Nowa forma wsparcia:

Przekaż nam 1% podatku! W tym roku po raz pierwszy mamy możliwość, by we współpracy z partnerem – „Misją Dobro Czynić” – pozyskiwać na nasze działania środki z 1% PIT. Rozważ, proszę, i tę formę wsparcia DEOrecordings. Podaruj nam 1% swojego podatku wpisując w odpowiedniej rubryce deklaracji PIT nr KRS Misji „Dobro Czynić”: 0000253759 ze wskazaniem celu szczegółowego: DEOrecordings. Jeśli chcesz, możesz ściągnąć darmową aplikację do wypełniania PIT z już określonym numerem KRS „Misji Dobro Czynić”. Aby pobrać aplikację bezpośrednio kliknij tutaj

Zaangażuj się

Zaangażuj się praktycznie w nasze projekty online lub offline.

Zobacz więcej

Dołącz do stowarzyszenia

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia skontaktuj się z nami.

Kontakt

Módl się o nas

Nie rozłącznym elementem prowadzenia efektywnej ewangelizacji jest modlitwa. Prosimy módl się o nas abyśmy mogli docierać do jak największej liczby ludzi.

Wesprzyj nas finansowo

Wszystkie działania, które są podejmowane niosą za sobą konkretne koszty. Możesz nas wesprzeć wpłacając swoją darowiznę na jedno z naszych kont. Masz również możliwość wesprzeć nas przekazując swój 1% podatku.

Wspieraj