Drodzy czytelnicy, poznajmy się lepiej!


Cieszymy się, że jesteście z nami. Z serca dziękujemy za każde dobre słowo, które od Was otrzymujemy.

Autor:

Bogusława Król

Mija rok od pojawienia się biuletynu i pomyśleliśmy, że to dobry moment na ocenę naszych działań. Oczywiście ocena taka nie byłaby kompletna bez wysłuchania Was, wszak gdyby zabrakło Czytelników, cała nasza redakcyjna praca nie miałaby sensu. Zależy nam na Waszej opinii, dlatego bardzo prosimy o wypełnienie ankiety, która pozwoli jeszcze lepiej Was poznać oraz dostosować kształt i tematykę biuletynów do Waszych oczekiwań.

Prosimy, poświęćcie kilka minut i wejdźcie na podany poniżej adres internetowy. Spośród wszystkich osób, które wezmą udział w ankiecie, wybierzemy 5, które nagrodzimy specjalnym upominkiem.

https://deorecordings.pl/biuletyn/ankieta2021

Bogusława Król


Pozostałe w tym numerze:

post picture
Drodzy czytelnicy, poznajmy się lepiej!

Cieszymy się, że jesteście z nami. Z serca dziękujemy za każde dobre słowo, które od Was otrzymujemy.

Czytaj dalej
post picture
Miłość w dobie egocentryzmu

„Drodzy, kochajmy się nawzajem, gdyż miłość jest z Boga. Każdy, kto kocha, narodził się z Boga i zna Boga” (1 List Jana 4,7).

Czytaj dalej
post picture
Bliskość online – od czego zacząć?

Zapytasz od czego zacząć? Zacznij od jednej osoby, którą Bóg postawił na twojej drodze. Na Platformie Szukając Boga spotykamy wiele osób, które niekoniecznie szukają Boga, ale potrzebują porozmawiać z kimś, kto z miłością, cierpliwie, z wielką uwagą i wnikliwością ich wysłucha. Podaruje swój czas i okaże serce. Dzięki zaangażowanym e-trenerom chętniej otwierają się na Boga i Jego miłość.

Czytaj dalej

Zaangażuj się

Zaangażuj się praktycznie w nasze projekty online lub offline.

Zobacz więcej

Dołącz do stowarzyszenia

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia skontaktuj się z nami.

Kontakt

Módl się o nas

Nie rozłącznym elementem prowadzenia efektywnej ewangelizacji jest modlitwa. Prosimy módl się o nas abyśmy mogli docierać do jak największej liczby ludzi.

Wesprzyj nas finansowo

Wszystkie działania, które są podejmowane niosą za sobą konkretne koszty. Możesz nas wesprzeć wpłacając swoją darowiznę na jedno z naszych kont. Masz również możliwość wesprzeć nas przekazując swój 1% podatku.

Wspieraj