Być częścią czegoś dobrego


Być częścią czegoś wielkiego i dobrego… Zmieniać świat w imieniu Chrystusa, niezależnie od kultury wykluczenia, hejtów, ataków na bojących się Boga… Zło dobrem zwyciężać...

Autor:

Henryk Król

Zapraszamy, dołącz do setek zaangażowanych, by poznać, tworzyć i wykorzystywać innowacyjne metody komunikacji, ofiarować swój czas i serce, aby dzielić się z innymi – którzy jeszcze szukają celu i kierunku w życiu – tym, czego sam doświadczyłeś w osobistej relacji z Chrystusem.

Szczerość, otwartość, miłość – to naprawdę działa! Platforma Szukając Boga dotarła do ponad 3 milionów Polaków, zaś na programy uczniowskie zapisało się ponad 50.000 osób! Chcesz się zaangażować? Napisz do koordynatora projektu, Norberta Klamy, na adres norbert@szukajacboga.pl.

Jeśli brak czasu albo inne uwarunkowania nie pozwalają Ci się zaangażować osobiście, to dołącz do naszej rodziny poprzez radosne, dobrowolne, z serca płynące wsparcie finansowe, stając się jednym z patronów. Każda wpłata – nawet kilka złotych – będzie mądrze wydatkowana. Możesz wybrać cel wsparcia, na przykład:

  • • Służba internetowa – pomoc duchowo bezdomnym poprzez Internet…zobacz
  • • Radio – tak, mamy swoją własną rozgłośnię – Radio CCM na Śląsku! Produkcja programów chrześcijańskich kosztuje. Możesz pomóc? Teraz desperacko potrzebujemy środków na przedłużenie koncesji radiowej…zobacz
  • • Pomoc rodzinom – poprzez udział w weekendach Outback Polska. Nie wszystkich stać na przyjazd, stąd tworzymy fundusz stypendialny. Nie chcemy, by brak pieniędzy był przeszkodą w naprawie czyjegoś małżeństwa…zobacz

Wesprzyj wybrany projekt na tej stronie:
https://deorecordings.pl/wspieraj/

I tu świetna wiadomość: do każdej Twojej wpłaty jeden z hojnych darczyńców dokłada drugie tyle! Mamy obietnicę podwojenia wpłat do sumy rocznej 130.000 złotych!

Wszystkim patronom będziemy drogą elektroniczną przesyłali ten biuletyn, informując o nowych tematach, nad którymi pracujemy. Prosimy także o modlitwę: to walka duchowa i bez Bożej pomocy niczego nie osiągniemy!

Wielu spośród Was, czytelników niniejszego tekstu, już jest naszymi patronami. Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy! Bądźcie naszymi ambasadorami!

Henryk Król

Wdzięczni,
Henryk Król z zespołem


Pozostałe w tym numerze:

post picture
Dziecko bezpieczne w sieci

Internet już dawno przestał być tylko miejscem wymiany maili i oglądania filmów na YouTube. Dojście do tej prostej prawdy jest często momentem przełomowym w życiu każdego rodzica, ponieważ ciągnie za sobą szereg bardzo poważnych pytań, jakie należy sobie zadać.

Czytaj dalej
post picture
Być częścią czegoś dobrego

Być częścią czegoś wielkiego i dobrego… Zmieniać świat w imieniu Chrystusa, niezależnie od kultury wykluczenia, hejtów, ataków na bojących się Boga… Zło dobrem zwyciężać...

Czytaj dalej
post picture
Mój Outback

Na jeden z Outbacków pojechałem z mamą jako wolontariusz. Pełniliśmy funkcję animatorów w grupie Mama i Syn. Trzeba zaznaczyć, że będąc animatorem, byłem już dorosły, miałem żonę, nie mieszkałem z rodzicami. Razem z uczestnikami naszej grupy braliśmy udział we wszystkich zadaniach. Znałem je dokładnie, wiedziałem, jaki mają przebieg. Wydawało się, że nic nie może mnie zaskoczyć. A jednak…

Czytaj dalej

Zaangażuj się

Zaangażuj się praktycznie w nasze projekty online lub offline.

Zobacz więcej

Dołącz do stowarzyszenia

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia skontaktuj się z nami.

Kontakt

Módl się o nas

Nie rozłącznym elementem prowadzenia efektywnej ewangelizacji jest modlitwa. Prosimy módl się o nas abyśmy mogli docierać do jak największej liczby ludzi.

Wesprzyj nas finansowo

Wszystkie działania, które są podejmowane niosą za sobą konkretne koszty. Możesz nas wesprzeć wpłacając swoją darowiznę na jedno z naszych kont. Masz również możliwość wesprzeć nas przekazując swój 1% podatku.

Wspieraj