Outback Polska


To był wspaniały czas! Pełni wdzięczności, po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, ponownie mogliśmy doświadczyć tego niezwykłego przeżycia, jakim jest Weekend Outback.

Autor:

Emilian Kujawski

W roku 2021 odbyły się 4 weekendy: dwa w czerwcu w ośrodku H2O (osobne weekendy dla par małżeńskich i dla par rodziców z nastolatkami) oraz kolejne dwa we wrześniu – pary małżeńskie w Budach Głogowskich (woj. podkarpackie) oraz łączony weekend par małżeńskich i rodziców z dziećmi w H2O.

Rodzina Outbackowa powiększyła się w tym roku o kolejne 215 osób. W weekendach małżeńskich uczestniczyło łącznie 68 par, zaś w układzie rodzic-nastolatek ugościliśmy 39 par.

Bóg ponownie okazał swoją łaskę i wierność. Oglądaliśmy, jak z godziny na godzinę Jego Duch dokonywał przemian w ludzkich sercach: pękały mury, zranienia były opatrywane Jego miłością, a serca biły coraz wyraźniej i goręcej – w jednym rytmie. Nawet dość chłodny weekend, jaki trafił nam się we wrześniu w Kiczycach, nie był w stanie powstrzymać fali Bożego przebaczenia.

Takie rzeczy tylko na Outbacku! Nie możemy się doczekać kolejnych edycji. Najbliższe Outbacki to dwa pierwsze weekendy czerwca 2022 roku. Zapraszamy – przyjedź i przeżyj to sam!

Świadectwa uczestników:

„Doświadczyłam tu samych wyjątkowych rzeczy! Weekend pozwolił mi zajrzeć w głąb siebie, męża i naszej relacji. Doznaliśmy „oczyszczenia”. Był to niesamowity czas. Bóg może uczynić o wiele więcej niż sobie wyobrażamy – daje siły niesamowite, przełamuje nasze ograniczenia, zabiera lęk”.

„Nie mogę wymienić jednej rzeczy, bo każda aktywność wprowadzała głębiej i głębiej, penetrując i konfrontując moje serce. A wszystko w tak ogromnej miłości, akceptacji i atmosferze bezpieczeństwa. Ta miłość rozłożyła mnie na łopatki”.

„Podobało mi się wszystko – cała atmosfera, ci ludzie, którzy nas otaczali, ta miłość, a najbardziej chyba to, że nikt nikogo nie oceniał, tylko dawał wsparcie i przelewał miłość Boga na drugiego człowieka. Ta ciepła, rodzinna atmosfera, aktywności fizyczne, które dały nam możliwość zbliżenia się do siebie. Pokazano nam, że razem możemy więcej”.

„Randka z córką, wyjątkowy czas szczerej rozmowy inspirowany przygotowanym zestawem pytań i pozbawiony współczesnych ‚przeszkadzaczy’ (komórki, itp.). Myślę, że przełamaliśmy „pierwsze lody” szczerej rozmowy i zwierzeń”.

„Pomimo poruszania się po głębokościach duszy i relacji (często tak trudnych) – czułam się bezpiecznie. Dziękuję animatorom za to, że nie „naciskali”.

Emilian Kujawski


Pozostałe w tym numerze:

post picture
Drodzy czytelnicy, poznajmy się lepiej!

Cieszymy się, że jesteście z nami. Z serca dziękujemy za każde dobre słowo, które od Was otrzymujemy.

Czytaj dalej
post picture
Miłość w dobie egocentryzmu

„Drodzy, kochajmy się nawzajem, gdyż miłość jest z Boga. Każdy, kto kocha, narodził się z Boga i zna Boga” (1 List Jana 4,7).

Czytaj dalej
post picture
Bliskość online – od czego zacząć?

Zapytasz od czego zacząć? Zacznij od jednej osoby, którą Bóg postawił na twojej drodze. Na Platformie Szukając Boga spotykamy wiele osób, które niekoniecznie szukają Boga, ale potrzebują porozmawiać z kimś, kto z miłością, cierpliwie, z wielką uwagą i wnikliwością ich wysłucha. Podaruje swój czas i okaże serce. Dzięki zaangażowanym e-trenerom chętniej otwierają się na Boga i Jego miłość.

Czytaj dalej

Zaangażuj się

Zaangażuj się praktycznie w nasze projekty online lub offline.

Zobacz więcej

Dołącz do stowarzyszenia

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia skontaktuj się z nami.

Kontakt

Módl się o nas

Nie rozłącznym elementem prowadzenia efektywnej ewangelizacji jest modlitwa. Prosimy módl się o nas abyśmy mogli docierać do jak największej liczby ludzi.

Wesprzyj nas finansowo

Wszystkie działania, które są podejmowane niosą za sobą konkretne koszty. Możesz nas wesprzeć wpłacając swoją darowiznę na jedno z naszych kont. Masz również możliwość wesprzeć nas przekazując swój 1% podatku.

Wspieraj