Śniadanie dla Kobiet


3 lipca, po dwuletniej przerwie, około 350 pań spotkało się w Hotelu Gołębiewski w Wiśle, na 17 już Śniadaniu dla Kobiet. Spotkanie było również transmitowane on-line na Faceboku i YouTube.

Autor:

Bogusława Król

Temat „Świadoma swojego wpływu” miał na nowo uświadomić nam, jak bardzo to, co robimy, wywiera wpływ nie tylko na nasze życie, ale i życie naszych dzieci, współmałżonków, rodzinę, współpracowników, a nawet na przypadkowo spotkane osoby.

A jeśli mamy wpływ na innych, to jaki? Czy jesteśmy zachęceniem, czy wręcz przeciwnie? Jakich zachowań i reakcji powinnyśmy unikać? Wykładem podzieliła się Nela Kłapa, przytaczając konkretne przykłady kobiet z Biblii, mających dobry lub zły wpływ na innych, wskazując przede wszystkim na Tego, który dokonuje w nas przemiany.

Podczas Śniadania miałyśmy okazję posłuchać zachęcających historii dwóch kobiet: Hani Kozieł i Ewy Karzełek o tym, w jaki sposób nasze wybory mają bezpośredni wpływ na życie innych. Obejrzałyśmy również 6 krótkich, nagranych wcześniej, historii pań, które opowiedziały o przemieniającym wpływie konkretnych kobiet na ich życie. Jak zwykle była też dobra muzyka w wykonaniu Zespołu „Cześć”. Tym razem Śniadanie odbywało się na głównej sali, co dało nam możliwość częstowania się kawą i herbatą do końca programu.

Program nadal jest dostępny na Facebooku oraz na stronie Śniadania dla Kobiet. Zachęcamy do obejrzenia! Polecamy również temat o samotności, jaki został nagrany w 2020 roku.

Bogusława Król


Pozostałe w tym numerze:

post picture
Drodzy czytelnicy, poznajmy się lepiej!

Cieszymy się, że jesteście z nami. Z serca dziękujemy za każde dobre słowo, które od Was otrzymujemy.

Czytaj dalej
post picture
Miłość w dobie egocentryzmu

„Drodzy, kochajmy się nawzajem, gdyż miłość jest z Boga. Każdy, kto kocha, narodził się z Boga i zna Boga” (1 List Jana 4,7).

Czytaj dalej
post picture
Bliskość online – od czego zacząć?

Zapytasz od czego zacząć? Zacznij od jednej osoby, którą Bóg postawił na twojej drodze. Na Platformie Szukając Boga spotykamy wiele osób, które niekoniecznie szukają Boga, ale potrzebują porozmawiać z kimś, kto z miłością, cierpliwie, z wielką uwagą i wnikliwością ich wysłucha. Podaruje swój czas i okaże serce. Dzięki zaangażowanym e-trenerom chętniej otwierają się na Boga i Jego miłość.

Czytaj dalej

Zaangażuj się

Zaangażuj się praktycznie w nasze projekty online lub offline.

Zobacz więcej

Dołącz do stowarzyszenia

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia skontaktuj się z nami.

Kontakt

Módl się o nas

Nie rozłącznym elementem prowadzenia efektywnej ewangelizacji jest modlitwa. Prosimy módl się o nas abyśmy mogli docierać do jak największej liczby ludzi.

Wesprzyj nas finansowo

Wszystkie działania, które są podejmowane niosą za sobą konkretne koszty. Możesz nas wesprzeć wpłacając swoją darowiznę na jedno z naszych kont. Masz również możliwość wesprzeć nas przekazując swój 1% podatku.

Wspieraj