Czy rok 2020 był złym rokiem


Dlaczego zajmujemy się ewangelizacją, a nie, na przykład pomocą humanitarną czy problemami trzeciego świata? Ponieważ to było priorytetem także dla Jezusa! On sam wielokrotnie powtarzał, że musi „iść i głosić dobrą nowinę o Królestwie Bożym”.

Autor:

Henryk Król

Wielu zagubionych ludzi szuka odpowiedzi w Internecie, dlatego my też chcemy tam być. Przez ostatni Rok 2020, choć bardzo nietypowy, był dobry dla naszej misji.

  • •Na platformie z kursami zarejestrowało się 15 561 nowych użytkowników (2,5-krotnie więcej niż w roku 2019),
  • •150 aktywnych e-trenerów wymieniło 282 520 wiadomości z uczestnikami kursów – wszystko dzięki platformie Kursy.SzukajacBoga.pl,
  • •Przygotowaliśmy nowe kursy: m.innymi “Jak studiować Biblię”, “Jak chronić dziecko przed pornografią”, “Jak wyjść z depresji” Jak radzić sobie z lękiem”…
  • •Przeprowadziliśmy 22 internetowe konferencje, w których uczestniczyło tysiące uczestników,
  • •Odbyliśmy 427 spotkań małych grup w Internecie,
    •Odparliśmy około 20 000 ataków hakerskich na nasze strony,
  • •Otrzymaliśmy tysiące świadectw od ludzi, którzy przybliżyli się do Chrystusa poprzez tę służbę.

Całą chwałę za to pragniemy oddać naszemu Panu!

Niezmiennie chcemy realizować misję prowadzenia ludzi w procesie uczniostwa. To ekscytująca praca! Jeśli nie możesz się zaangażować bezpośrednio, możesz być jak Teofil (patrz Dz.1.1), dzięki któremu ta służba będzie mogła się rozwijać.

Wszystkim, którzy już w jakiś sposób wsparli tę pracę – bardzo serdecznie dziękujemy!

 

Nowa forma wsparcia – 1% podatku.

W tym roku po raz pierwszy mamy możliwość, by we współpracy z partnerem – misją „ Dobro Czynić”, pozyskiwać na nasze działania środki z 1% PIT. Rozważ, proszę tę formę wsparcia DEOrecordings. Podaruj nam 1% swojego podatku wpisując w odpowiedniej rubryce deklaracji PIT nr KRS Misji „Dobro Czynić”: 0000253759 ze wskazaniem celu szczegółowego: DEOrecordings. Jeśli chcesz, możesz ściągnąć darmową aplikację do wypełniania PIT z już określonym numerem KRS „Misji Dobro Czynić” pod linkiem: https://pity-format.pl/2020/394_dcmckcwr

Niech Bóg Cię błogosławi!

Henryk Król

Henryk Król


Pozostałe w tym numerze:

post picture
Od miłości do nienawiści – naprawdę tylko jeden krok

Ludzie nie rozumieją czym jest miłość. Jeżeli rozumiemy ją jako uczucie, to nie możemy się dziwić, że jej miejsce łatwo może zamienić inne uczucie, np. obojętność lub nienawiść.

Czytaj dalej
post picture
O miłości małżeńskiej

Pomimo zaklinania rzeczywistości przez różnego rodzaju „progresistów”, człowiecze szczęście i spełnienie wiąże się z miłością.

Czytaj dalej
post picture
Nasz „Skok Zaufania”

Nasz Outback miał miejsce w 2017r. Byliśmy zapraszani przez kilka lat, ale jakoś ciągle brakowało nam odwagi i determinacji, by pojawić się w Kiczycach.

Czytaj dalej

Zaangażuj się

Zaangażuj się praktycznie w nasze projekty online lub offline.

Zobacz więcej

Dołącz do stowarzyszenia

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia skontaktuj się z nami.

Kontakt

Módl się o nas

Nie rozłącznym elementem prowadzenia efektywnej ewangelizacji jest modlitwa. Prosimy módl się o nas abyśmy mogli docierać do jak największej liczby ludzi.

Wesprzyj nas finansowo

Wszystkie działania, które są podejmowane niosą za sobą konkretne koszty. Możesz nas wesprzeć wpłacając swoją darowiznę na jedno z naszych kont. Masz również możliwość wesprzeć nas przekazując swój 1% podatku.

Wspieraj