Wesprzyj Outback!


Tempo życia, stres, mnóstwo bodźców i ofert sprawia, że wielu ludzi gubi z oczu najważniejszy cel. Często pierwszą ofiarą tego zagubienia są relacje z najbliższymi. Członkowie rodziny cierpią, wszystko się rozpada... Czy można ten trend odwrócić? Oczywiście!

Autor:

Emilian Kujawski

Weekendy Outback Polska to sprawdzone (mamy na to sporo dowodów) remedium na rodzinne problemy. Od 2013 roku mamy przywilej na własne oczy oglądać jak Bóg ratuje polskie społeczeństwo – rodzina po rodzinie. Pary małżeńskie i pary rodziców z nastolatkami już 5 razy w roku mają szansę na odbudowę najważniejszych relacji – miłości do Boga i miłości do małżonka / dziecka.

Weekend Outback to miejsce wolne od „rozpraszaczy”, czyli tego wszystkiego, co na co dzień przeszkadza nam w doświadczaniu prawdziwej bliskości. To zabawne i kreatywne zajęcia odbywające się na świeżym powietrzu, energetyzująca i inspirująca muzyka uwielbienia, poruszające historie życia oraz pyszne posiłki. Atrakcyjne połączenie kempingu i ośrodka wypoczynkowego służy „wyluzowaniu się”, zatrzymaniu, wyciszeniu i szczerym rozmowom. Weekend Outback to prawie 2 doby wypełnione cudami, kiedy Bóg kruszy mury narosłe między bliskimi osobami. On dotyka serca i otwiera przestrzeń do przebaczenia, pojednania i rozpalenia na nowo miłości na zupełnie innym poziomie.

Naszym pragnieniem jest gościć na Weekendach Outback wszystkich potrzebujących, a potrzebują takiego weekendu… wszyscy! Zaproś i przyjedź na Outback z kimś, kogo kochasz, a zobaczysz, że będzie to najlepsza inwestycja w waszą relację. Przeżyjesz niezapomniany i wyjątkowy weekend. Rozpoczniesz „Niekończącą się przygodę”.

W 2021 planujemy następujące Weekendy:

Ośrodek H2O w Kiczycach:

Ośrodek na Podkarpaciu:

Mamy świadomość, że dla wielu osób barierą jest koszt. Pełna stawka dla pary to 600 zł. Od zawsze jednak mówimy, że finanse nigdy nie mogą być przeszkodą w dostępie do Bożej Łaski. Dlatego uruchomiliśmy bony podarunkowe oraz program stypendialny, dzięki którym możesz podarować znajomej lub nieznajomej parze szansę na nowe życie!

Bony podarunkowe znajdziesz w sklepie internetowym CCM.pl, natomiast fundusz stypendialny Outback zasilisz szybkim przelewem poprzez stronę https://deorecordings.pl/wspieraj.

To inwestycja, która zawsze się opłaca! Ratuj z nami polskie społeczeństwo – rodzina po rodzinie!

Co o Outbacku mówią uczestnicy?

  • – Spełniło się moje marzenie, którym było przeżycie takich chwil z żoną po 20 latach małżeństwa.
  • – Przyjechałem z pokiereszowanym związkiem, wyjeżdżam z żoną przyjacielem, pełny pokoju i wiary.
  • – Outback to najlepsze SPA!
  • – Odpoczęłam duchowo, poczułam się jak na ekskluzywnych wakacjach.
  • – Na nowo zakochałam się w moim mężu.
  • – Bóg dotknął miejsca schowanego głęboko, nawet nie miałam świadomości, że tam jest, a okazało się, że jest kluczem do prawdziwej wolności i do głębszej relacji z mężem.
  • – To był wyjątkowy czas z mężem, zobaczył to, czego nie miałam siły już mu mówić, bo nauczyłam się żyć bez niego.
  • – Powrót do korzeni związku, uświadomiłem sobie, dlaczego jestem ze swoją żoną.
  • – Odgrzebaliśmy naszą wspólną dziecięcą radość!

Emilian Kujawski

Emilian Kujawski


Pozostałe w tym numerze:

post picture
Od miłości do nienawiści – naprawdę tylko jeden krok

Ludzie nie rozumieją czym jest miłość. Jeżeli rozumiemy ją jako uczucie, to nie możemy się dziwić, że jej miejsce łatwo może zamienić inne uczucie, np. obojętność lub nienawiść.

Czytaj dalej
post picture
O miłości małżeńskiej

Pomimo zaklinania rzeczywistości przez różnego rodzaju „progresistów”, człowiecze szczęście i spełnienie wiąże się z miłością.

Czytaj dalej
post picture
Nasz „Skok Zaufania”

Nasz Outback miał miejsce w 2017r. Byliśmy zapraszani przez kilka lat, ale jakoś ciągle brakowało nam odwagi i determinacji, by pojawić się w Kiczycach.

Czytaj dalej

Zaangażuj się

Zaangażuj się praktycznie w nasze projekty online lub offline.

Zobacz więcej

Dołącz do stowarzyszenia

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia skontaktuj się z nami.

Kontakt

Módl się o nas

Nie rozłącznym elementem prowadzenia efektywnej ewangelizacji jest modlitwa. Prosimy módl się o nas abyśmy mogli docierać do jak największej liczby ludzi.

Wesprzyj nas finansowo

Wszystkie działania, które są podejmowane niosą za sobą konkretne koszty. Możesz nas wesprzeć wpłacając swoją darowiznę na jedno z naszych kont. Masz również możliwość wesprzeć nas przekazując swój 1% podatku.

Wspieraj